خروجی گرفتن در adobe audition – ادوب آدیشن

خروجی گرفتن در adobe audition – ادوب آدیشن

توی این مقاله میخوام به Export یا خروجی گرفتن از برنامه آدیشن بپردازم.

مشاهده پکیج آموزش فارسی نرم افزار ادوب آدیشن صفر تا صد

وقتی ویرایش فایل صدا رو تمام کردید، باید از پروژه تون و بعد از اعمال یک سری تغییرات و تنظیمات، خروجی بگیرید. پس باید به منوی file برید و از گزینه Export فرمت دلخواه رو انتخاب کنید. من در ابتدا با این فرمت ها را به شما توضیح بدم.

خروجی گرفتن در adobe audition – گام اول )

لطفا مسیر پایین رو دنبال کنید:

Export < File

خروجی گرفتن در audition

خروجی گرفتن در adobe audition – گام دوم)

من از فرمت Multi Track Mixdown  استفاده می کنم. سپس Entire Session رو کلیک می کنم تا پنجره مربوطه ظاهر بشه. دو گزینه اول اسم و محل ذخیره فایل رو از شما می خواد.  فیلد سوم فرمت رو باید تعیین کنید. با کلیک روی این فیلد، یک دراپ لیست ظاهر میشه تا کاربر بتونه یکی رو به دلخواه انتخاب کنه.

خروجی گرفتن در adobe audition – گام سوم )

فرمت های  MP3 و AAC فرمت های فشرده ای هستن، که برای محیط‌های مثل اینترنت، گزینه‌های مناسبی هستن. ولی ما اینجا از فرمت با کیفیت WAVE استفاده می‌کنیم که فشرده نیست.

گزینه Sample Type رو بدون تغییر به همون شکل اولیه بذارید ، البته اگه بخواید تغییرات رو هم بدید با کلیک روی دکمه Change یا تغییر اون رو تغییر بدید. من ترجیح میدم بهش دست نزدم .

 

خروجی گرفتن در audition

خروجی گرفتن در ادوب ادیشن – گام چهارم)

فیلد Mixdown Options هم یکسری تغییرات داره. با کلیک روی دکمه ی Change میشه وارد پنجره مربوطه شد. گزینهِ اولِ این پنجره، Master Track  هستش که میشه صدایِ خروجی را مونو، استریو و  یا ۶ کاناله گرفت. بنظرم استریو بهترین باشه.

گزینه بعدی Track هستش، یعنی کاربر میتونه هر ترک رو با چک مارک کردن هر کدوم، جداگونه خروجی بگیره. من گزینه‌ای را تیک نمیزنم و فقط Master رو انتخاب می‌کنم.

خروجی گرفتن در audition

در آخر هم گزینه  Embed Edit original link data رو فعال کنید. این گزینه این امکان را به ما میده که هر زمانی که بخوایم ،از این فایل در پریمیر،افترافکت و آدیشن کار بکنیم و تغییراتی رو بدیم.

من ok می کنم تا تغییرات مربوط ذخیره بشن. دو گزینه آخر رو هم چک مارک و فعال میکنم. سپس ok می کنم. پنجره ای که ظاهر میشه موقعی ای هستش که بخوایم فایلی رو روی فایل دیگه ای ذخیره کنیم. ترجیح میدم ok کنم.

فرآیند خروجی شروع شد. وقتی Export تمام شد ، میتونید فایل رو از پنل  file یا مسیر داده شده به آدیشن رو پیدا کنید.

در آخر هم امیدوارم از مقاله مبحث خروجی گرفتن در adobe audition ، استفاده کافی رو برده باشید.

مقالات مرتبط

انتشار این پست در شبکه های مجازی

Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
اولین navigation menu here خود را ایجاد کنید
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.