آموزش ساخت پروژه مولتی ترک جدید در ادوب آدیشن – Adobe Audition

ساخت پروژه مولتی ترک جدید در ادوب آدیشن – Adobe Audition

ساخت پروژه مولتی ترک جدید در ادوب آدیشن – گام اول 

برای ساخت یک پروژه به پنل Files میرم و روی New کلیک میکنم، از صفحه باز شده،  گزینه Multi Track Session رو انتخاب می کنم، پنجره ای ظاهر میشه ک باید مشخصات Session  رو وارد کرد.

 

آموزش ساخت پروژه مولتی ترک جدید در ادوب آدیشن - Adobe Audition

ساخت پروژه مولتی ترک جدید در Adobe Audition – گام دوم

در فیلد اول باید نامی را برای پروژه وارد کنید. در فیلد دوم باید مسیر ذخیره پروژه را انتخاب کنید. پس با کلیک روی Browse مسیر دلخواه را تعیین میکنید. در فیلد Sample Rate از 48000 هرتز که برای فایل های ویدئویی استفاده میشه، رو انتخاب میکینم . در فیلد Bit Depht هم،  روی  float32 کلیک  میکنم. در فیلد آخری یا Master هم گزینه Stereo ( استریو ) رو انتخاب میکنم، این فیلد مشخص میکنه که فایل  خروجی ما Mono یا تک کاناله، Stereo  یا دوکاناله و 5/1 یا ۶ کاناله باشه. ولی من در اینجا گزینه Stereo رو انتخاب می کنم. با  ok  کردن تغییرات انجام شده ، ترک جدید ظاهر میشه.

آموزش ساخت پروژه مولتی ترک جدید در ادوب آدیشن - Adobe Audition

 

پکیج آموزش جامع نرم افزار ادوب آدیشن فارسی از صفر تا صد

ساخت پروژه Multi Track جدید در Adobe Audition – گام سوم

خب، مولتی ترک جدید ساخته شده . توی این پنجره ی  جدید، ۶ لاین هستش. برای اضافه کردن فایل به مولتی ترک ، به پنل Media Browser میرم و فایلهای دلخواه را از درایو مورد نظر را انتخاب می کنم، سپس وارد پنلfiles  می کنم . حالا یکی از این فایل ها رو توی یکی ازاین ترک ها درگ می کنم.

آموزش ساخت پروژه مولتی ترک جدید در ادوب آدیشن - Adobe Audition

برای اضافه کردن ترک ، به منوی Multi Track و گزینه  Add Stereo Audio Track رو انتخاب کنید. برای حذف هم  ابتدا ترک را انتخاب کنید، سپس از Multi Track ،  Delete selected Track رو کلیک کنید. اینجوری می تونید یک پنجره یا مولتی ترک جدید رو بسازید. خب، امیدوارم از مطالب آموزشی این مقاله، استفاده کافی رو برده باشید.

 

مقالات مرتبط

انتشار این پست در شبکه های مجازی

Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
اولین navigation menu here خود را ایجاد کنید
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.